VYBERTE SI KURZ, KTERÝ VÁM VYHOVUJE

V našem portfoliu jsou tři základní oblasti kurzů, ze kterých si zájemce může vybrat dle svých preferencí, potřeb a fyzických i psychických předpokladů. Díky našim lektorům, kteří mají bohaté zkušenosti, se dozvíte věci, které vám zpříjemní pobyt v přírodě, a které se vám mohou hodit v případě neočekávaných událostí a situací. Po absolvování každého kurzu čeká na jeho účastníky cetifikát.


FAMILY

POJĎTE S NÁMI VEN

Třídenní kurz, který probíhá v krásném prostředí Českého Lesa, začíná i končí v Domažlicích, odkud vás také odvezeme na začátek naučné stezky. Prosíme nezapomeňte s sebou vhodné oblečení a obuv na výlet a pohyb v přírodě a svačinu! Na závěr kurzu máme pro všechny zúčastněné připravený certifikát o jeho absolvování a malý dáreček.

1den
6km
chůze
za den
"KURZ SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ"
více

URBAN SURVIVAL

základy prepperství

Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého Lesa. začíná v pátek v 18.00 Doporučujeme všem účastníkům .Doporučujeme účastníkům aby se vybavili oblečením do přírody.Pro všechny účastníky je pro všechny účastníky připraven certifikát a drobný dárek.

více

SURVIVAL

CO NEMÁŠ TO NEPOTŘEBUJEŠ

Kategorie Survival nabízí celkem čtyři různé kategorie kurzů – civilní, armádní, speciál a expediční, a to v délce od jednoho do tří dní. Všechny kurzy (kromě expedičního) budou probíhat v Českém Lese kousek od Domažlic (alternativne na Stribrsku), zahájení kurzu dle zvolené varianty a délky v pátek či sobotu. Každým stupněm přežití se stupňuje náročnost kurzu. Účastníkům doporučujeme kvalitní oblečení a obuv adekvátní ročnímu období, ve kterém kurz probíhá. Vemte si s sebou vše, co považujete za nezbytné. Pokud se nám bude zdát, že toho máte moc, podrobíme vaši výbavu cenzuře.
 

TO
NE
bez jídla
bez pití
Š
bez šance
"!NIC NEMÁŠ ..."
více

AKCE NA MÍRU

více

MEDIK KURS

TRS – BASIC (TRS-B)

CÍLE KURZU: Umět EFEKTIVNĚ poskytnout první pomoc vážně zraněnému by měla být dovednost každého z nás. U ozbrojených složek, kde je riziko vzniku závažných poranění vysoké, vznikl koncept jak poskytnout rychle a efektivně první pomoc a rešit závažná poranění. Tento koncept je námi upraven a je zcela vhodný také pro širokou veřejnost v mezích České legislativy. Student se, pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí, naučí základním dovednostem v řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí. Během 2 denního kurzu bude student získávat teoretické i praktické dovednosti při řešení krizových situací a život ohrožujících stavů. Po úspěšném splnění kurzu TRS-B student obdrží certifikát od Czech Association of Combat Medics.

2dny
více
Facebook