naši instruktoři

Zde se dozvíte více o hlavních instruktorech našich kurzů.

DUTCH

Hlavní instruktor

Studiu přírody propadl již v dětství, nejprve se zaměřením na léčivé rostliny a jejich uplatnění v praxi, později na indiánský způsob života a konečně na extrémní přežití, kterému se věnuje do současnosti. Jako dítě prošel jak pionýrským oddílem, tak skautem, kterého v místě svého bydliště i spoluzakládal. Jeho záliba posléze vyústila až do služby v Armádě, kde sloužil jak u výsadkových jednotek, tak na několika zahraničních misích.

Dutch je členem ČSOL a SVV, deset let se staral o válečné veterány, absolvoval kurzy lezení, zdravovědy, první pomoci v boji, přežití, SAS, CQB, boje z blízka, paravýcviku i psychologie přežití v extrémních podmínkách. Přednáší na základních, středních i vysokých školách o misích a historii Československých legií i o přežití ve městě i v divočině.

Jeho koníčky vyplňují veškerý volný čas, patří mezi ně především sport, historie, cestování, kultura, myslivost a hlavně jeho rodina, kterou tvoří tři děti a tolerantní manželka.

AMAR

Instruktor

Amar se teorii i praxi přežití v extrémních situacích věnuje již 20 let, nejprve pouze jako svému koníčku, posledních 5 let jako své profesi. Získané zkušenosti předává nejen profesionálům, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti. Je specialistou na opravdový boj o život, ale dokáže své znalosti předávat i dětem a mládeži na základních i středních školách. Má atestaci jako zdravotník v extrémních situacích, kurz CQB a kurz přežití v zahraničí. Je ženatý má čtyři děti.

Milan

Instruktor

Milan se již 10 let zabývá tématikou přežití jak v civilním i armádním zaměřením. Má za sebou několik speciálních kurzů - survival, CQB, boje z blízka a zdravotního speciálu. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří extrémní survival a arsoftové speciální akce

Facebook