VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OUTDOOR SURVIVAL

Vítejte na stránkách Outdoor Survival, specialisty na vzdělávací akce a kurzy v oblasti života v přírodě a školy přežití pro širokou laickou i odbornou veřejnost. Naším cílem a snahou je poskytnout našim klientům kompletní informace o tom, jak co nejlépe poznat přírodu, naučit se s ní žít v symbióze a v případě potřeby vědět, jak využít jejího bohatství k přežití, či k zajištění komfortu při plánovaném táboření s rodinou. Sledujte aktuální nabídku na našem facebookovém profilu.

Mezi naše spokojené klienty, pro které jsme pořádali teambuilding patří např.:
RED BULL ,MICROSOFT ,ČESKÁ POJIŠŤOVNA ,DELOITTE a další...

Naše motto:

„...CO NEMÁŠ NEPOTŘEBUJEŠ A CO POTŘEBUJEŠ MÁ NĚKDO JINÝ...“

FAMILY

POJĎTE S NÁMI VEN3 DENNÍ KURZ

„To je dobře, že si nás taky někam vyvez, táto.“ Třeba do přírody. Příjemný den určený pro rodiny s dětmi od pěti let, kde se dozvíte množství zajímavých informací a naučíte se základní věci, které byste při pobytu v přírodě měli znát.

URBAN SURVIVAL

ZÁKLADY PREPPERSTVÍ3 DENNÍ KURZ

Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého lesa. Začíná v pátek v 18.00. Doporučujeme účastníkům, aby se vybavili oblečením do přírody. Pro všechny je připraven certifikát a drobný dárek.

SURVIVAL

KURZ PRO SPECIALISTY2 A VÍCEDENNÍ KURZY

Tento kurz je určen pro všechny jednotlivce, kteří rádi boří své limity a potřebují sami sebe přesvědčit, že si dokáží poradit v jakékoliv krizové situaci, bez cizí pomoci a ve zcela neznámém prostředí. Připravte se na skutečnou zkoušku vaší psychiky a fyzické kondice v extrémních situacích. KURZY JSOU URČENÉ OD 15TI LET!

AKCE NA MÍRU

ŘEKNĚTE NÁM JAK MOC CHCETE TRPĚT

Kromě standardních kurzů nabízíme pro skupiny čítající více než 8 lidí akce na míru. Dopředu se s naším lektorem domluvíte na obsahu a náročnosti kurzu a my připravíme pro vás a vaše přátele či kolegy nezapomenutelný zážitek. Akce na míru dokážeme přizpůsobit věku, kondici i pohlaví účastníků. Prosíme kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme.

MEDIK KURZ

TRS – BASIC (TRS-B)2 DENNÍ KURZ

CÍLE KURZU: Umět EFEKTIVNĚ poskytnout první pomoc vážně zraněnému by mělo být dovedností každého z nás. U ozbrojených složek, kde je riziko vzniku závažných poranění vysoké, vznikl koncept, jak poskytnout rychle a efektivně první pomoc a jak postupovat u závažných poranění. Tento koncept je námi upraven a je zcela vhodný také pro širokou veřejnost v mezích české legislativy. Student se pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí, naučí základním dovednostem v řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí. Během 2 denního kurzu student získá teoretické i praktické dovednosti při řešení krizových situací a život ohrožujících stavů. Po úspěšném splnění kurzu TRS-B student obdrží certifikát od Czech Association of Combat Medics.

ZTRACENI V LESE

RÉZŠÍŘENÍ ZNALOSTÍ SURVIVALU 13 DENNÍ KURZ

Nový kurz, určený ke zdokonalení dříve získaných dovedností a orientace. Budete jednat samostatněji a pohybovat se po stanovištích pomocí azimutů. Kurz je určen pro ty, kteří si již prošli level 1 a zatím si netroufnou na level 2, který je již bez spacáku.

novinky

Data akcí najdete na našich facebookových stránkách

 

NÁŠI INSTUKTOŘI

POZNEJTE TY, KTEŘÍ VĚDÍ VÍC NEŽ VY

Naše kurzy probíhají pod vedením zkušených instruktorů s mnohaletou praxí. Zde se dozvíte více.

 

Teambuilding

pro firmy

Standartně nabízíme jeden z nejúspěšnějších teambuildingu. Na tohle zkrátka nezapomenete.

 

Kalendář

NAPLÁNUJTE SI S NÁMI

Data akcí najdete na našich facebookových stránkách

 

AKCE 2019

Děkujeme vám za velký zájem o naše kurzy, kterých jste se zúčastnili v minulém roce. Neusněte proto na vavřínech a zdokonalte nabyté dovednosti na některém z dalších kurzů. PRO ROK 2020 PŘIPRAVUJEME OPĚT VAŠE OBLÍBENÉ KURZY A AKCE. VÍCE SE DOZVÍTE BĚHEM LEDNA.

VÁNOČNÍ AKCE
Ke každému zakoupenému voucheru obdržíte praktický dárek pro přežití


8.-10.11.2019
LEVEL 1
Vyzkoušejte první stupeň přežití, který vás naučí mnoho praktických věcí. Také si osvojíte nové dovednosti, které uplatníte i v každodenním životě.

23.-24.11.2019
MEDIK KURZ 1
Pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí. Naučíme vás základním dovednostem potřebným k řešení kritických stavů a k záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí.

7.-8.12.2019
MEDIK KURZ 2
Druhý stupeň oblíbeného kurzu, kde se pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí naučíte pokročilým dovednostem v řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí..

 

Záchranné sbory - 20 % sleva!

Speciální nabídky.

Outdoor Survival poskytuje plnou slevu 20% záchranným sborům (hasiči, zdravotníci, policie, vojsko i aktivní zálohy). Pro více informací neváhejte, a kontaktujte info@outdoorsurvival.cz, obratem vám zodpovíme vše, co potřebujete vědět !!!

 

PARTNEŘI

Facebook