VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OUTDOOR SURVIVAL

Vítejte na stránkách Outdoor Survival, specialisty na vzdělávací akce a kursy v oblasti života v přírodě a školy přežití pro širokou laickou i odbornou veřejnost. Naším cílem a snahou je poskytnout našim klientům kompletní informace o tom, jak co nejlépe poznat přírodu, naučit se s ní žít v symbióze a v případě potřeby vědět, jak využít jejího bohatství k svému přežití, či jenom k zajištění komfortu při plánovaném při táboření s rodinou. Sledujte aktuální nabídku na našem facebookovém profilu.

Mezi naše spokojené klienty, pro které jsme pořádali teambuilding patří např.:
RED BULL ,MICROSOFT ,ČESKá POJIŠTOVNA ,DELOITTE a další...

Naše motto:

„...CO NEMÁŠ NEPOTŘEBUJEŠ A CO POTŘEBUJEŠ MÁ NĚKDO JINÝ...“

FAMILY

POJĎTE S NÁMI VEN1 DENNÍ KURZ

„To je dobře, že jsi nás taky někym vyvez, táto“. Třeba do přírody. Příjemný den určený pro rodiny s dětmi od pěti let, kde se dozvíte množství zajímavých informací a naučíte základní věci, které byste při pobytu v přírodě měli znát.

BUSHCRAFT

NAUČME SE CO JSME ZAPOMĚLI1-2 DENNÍ KURZ

Máte rádi hory a širé lány, často podnikáte několikadenní treky a výlety, Vždycky jste chtěli zjistit, jaké to je, když místo střechy máte nad hlavou nebe plné hvězd, celtu či vlastnoručně postavený přístřešek. Naučíme vás, jak na to. Jak si v přírodě zařídit příjemný comfort a užít si vaše chvíle volna jinak, než u televize...

SURVIVAL

KURZ PRO SPECIALISTY2 A VÍCE DENNÍ KURZY

Tento kurz je určen pro všechny jednotlivce, kteří rádi pokořují své limity a potřebují sami sebe přesvědčit, že si dokáží poradit v jakékoliv krizove situaci, bez cizí pomoci a ve zcela neznámém prostředí. Připravte se na skutečnou zkoušku vaší psychiky a fyzické kondice v extrémních situacích. KURZY JSOU URČENÉ OD 15ti LET!

AKCE NA MÍRU

ŘEKNĚTE NÁM JAK MOC CHCETE TRPĚT

Kromě standardních kurzů nabízíme pro skupiny čítající více než 5 lidí akce na míru. Dopředu se s naším lektorem domluvíte na obsahu a náročnosti kurzu a my připravíme pro vás a vaše přátele či kolegy nezapomenutelný zážitek. Akce na míru dokážeme přizpůsobit věku, kondici i pohlaví účastníků. Prosíme kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme.

MEDIK KURS

TRS – BASIC (TRS-B)2 DENNÍ KURZ

CÍLE KURZU: Umět EFEKTIVNĚ poskytnout první pomoc vážně zraněnému by měla být dovednost každého z nás. U ozbrojených složek, kde je riziko vzniku závažných poranění vysoké, vznikl koncept jak poskytnout rychle a efektivně první pomoc a rešit závažná poranění. Tento koncept je námi upraven a je zcela vhodný také pro širokou veřejnost v mezích České legislativy. Student se, pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí, naučí základním dovednostem v řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí. Během 2 denního kurzu bude student získávat teoretické i praktické dovednosti při řešení krizových situací a život ohrožujících stavů. Po úspěšném splnění kurzu TRS-B student obdrží certifikát od Czech Association of Combat Medics.

URBAN SURVIVAL

základy prepperství2 DENNÍ KURZ

Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého Lesa. začíná v sobotu v 8.00 Doporučujeme všem účastníkům .Doporučujeme účastníkům aby se vybavili oblečením do přírody.Pro všechny účastníky je pro všechny účastníky připraven certifikát a drobný dárek.

novinky

Data akcí najdete na našich facebookových stránkách

 

NÁŠI INSTUKTOŘI

POZNEJTE TY, KTEŘÍ VĚDÍ VÍC NEŽ VY

Naše kurzy probíhají pod vedením zkušených instruktorů s mnohaletou praxí.Zde se dozvíte více.

 

Teambuilding

pro firmy

Standartně nabízíme jeden z nejúspěšnějších teambuildingu. Na tohle zkrátka nezapomenete.

 

Kalendář

NAPLÁNUJTE SI S NÁMI

Data akcí najdete na našich facebookových stránkách

 

AKCE !!!!

Pro ty, kteří mají zájem koupit si některý z našich kursů a paralelně řeší nadcházející dárkovou sezonu, tu máme zajímavou novinku. Pořiďte si voucher na některou z našich Outdoor Survival akcí a dostanete s ním i kovovou kartu přežití do přírody Nikdo už vám nikdy neřekne, že si neškrtnete. Kupte vouchery dva - a získáte kovovou kartu přežití a k tomu skvělý survival nůž Hultafors!!!. Chcete-li vouchery rovnou tři, pak ten čtvrtý vám dáme jako bonus extra - a samozřejmě zdarma. Outdoor Survival - to jsou skvělé zážitky, při kterých získáte mnoho užitečných zkušeností a rad, které vám pomohou zorientovat se v nouzi nebo kritické situaci, třeba během pobytu v divoké přírodě, či při akutním ohrožení života při zranění bez dostupné pomoci. S našimi profesionálními instruktory a s jejich výjimečnou zkušeností věřte, že si užijete akci, odreagování se a pobyt v přírodě jako nikdy. Pro více informací, či rezervaci neváhejte a kontaktujte nás na info@outdoorsurvival.cz!

 

Záchranné sbory - 20 % sleva!

Speciální nabídky.

Outdoor Survival poskytuje plnou slevu 20% záchranným sborům. Hasiči, zdravotníci, policie, vojsko i aktivní zálohy. Pro více informací neváhejte, a kontaktujte info@outdoorsurvival.cz, obratem vám zodpovíme vše co potřebujete vědět !!!

 

PARTNEŘI

Facebook