VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OUTDOOR SURVIVAL

Vítejte na stránkách Outdoor Survival, specialisty na vzdělávací akce a kursy v oblasti života v přírodě a školy přežití pro širokou laickou i odbornou veřejnost. Naším cílem a snahou je poskytnout našim klientům kompletní informace o tom, jak co nejlépe poznat přírodu, naučit se s ní žít v symbióze a v případě potřeby vědět, jak využít jejího bohatství k svému přežití, či jenom k zajištění komfortu při plánovaném při táboření s rodinou. Sledujte aktuální nabídku na našem facebookovém profilu.

Mezi naše spokojené klienty, pro které jsme pořádali teambuilding patří např.:
RED BULL ,MICROSOFT ,ČESKá POJIŠTOVNA ,DELOITTE a další...

Naše motto:

„...CO NEMÁŠ NEPOTŘEBUJEŠ A CO POTŘEBUJEŠ MÁ NĚKDO JINÝ...“

FAMILY

POJĎTE S NÁMI VEN3 DENNÍ KURZ

„To je dobře, že jsi nás taky někym vyvez, táto“. Třeba do přírody. Příjemný den určený pro rodiny s dětmi od pěti let, kde se dozvíte množství zajímavých informací a naučíte základní věci, které byste při pobytu v přírodě měli znát.

URBAN SURVIVAL

základy prepperství3 DENNÍ KURZ

Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého Lesa. začíná v pátek v 18.00 Doporučujeme všem účastníkům .Doporučujeme účastníkům aby se vybavili oblečením do přírody.Pro všechny účastníky je pro všechny účastníky připraven certifikát a drobný dárek.

SURVIVAL

KURZ PRO SPECIALISTY2 A VÍCE DENNÍ KURZY

Tento kurz je určen pro všechny jednotlivce, kteří rádi pokořují své limity a potřebují sami sebe přesvědčit, že si dokáží poradit v jakékoliv krizove situaci, bez cizí pomoci a ve zcela neznámém prostředí. Připravte se na skutečnou zkoušku vaší psychiky a fyzické kondice v extrémních situacích. KURZY JSOU URČENÉ OD 15ti LET!

AKCE NA MÍRU

ŘEKNĚTE NÁM JAK MOC CHCETE TRPĚT

Kromě standardních kurzů nabízíme pro skupiny čítající více než 5 lidí akce na míru. Dopředu se s naším lektorem domluvíte na obsahu a náročnosti kurzu a my připravíme pro vás a vaše přátele či kolegy nezapomenutelný zážitek. Akce na míru dokážeme přizpůsobit věku, kondici i pohlaví účastníků. Prosíme kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme.

MEDIK KURS

TRS – BASIC (TRS-B)2 DENNÍ KURZ

CÍLE KURZU: Umět EFEKTIVNĚ poskytnout první pomoc vážně zraněnému by měla být dovednost každého z nás. U ozbrojených složek, kde je riziko vzniku závažných poranění vysoké, vznikl koncept jak poskytnout rychle a efektivně první pomoc a rešit závažná poranění. Tento koncept je námi upraven a je zcela vhodný také pro širokou veřejnost v mezích České legislativy. Student se, pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí, naučí základním dovednostem v řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí. Během 2 denního kurzu bude student získávat teoretické i praktické dovednosti při řešení krizových situací a život ohrožujících stavů. Po úspěšném splnění kurzu TRS-B student obdrží certifikát od Czech Association of Combat Medics.

novinky

Data akcí najdete na našich facebookových stránkách

 

NÁŠI INSTUKTOŘI

POZNEJTE TY, KTEŘÍ VĚDÍ VÍC NEŽ VY

Naše kurzy probíhají pod vedením zkušených instruktorů s mnohaletou praxí.Zde se dozvíte více.

 

Teambuilding

pro firmy

Standartně nabízíme jeden z nejúspěšnějších teambuildingu. Na tohle zkrátka nezapomenete.

 

Kalendář

NAPLÁNUJTE SI S NÁMI

Data akcí najdete na našich facebookových stránkách

 

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE !!!!

Pro ty, kteří mají zájem koupit si některý z našich kursů a paralelně řeší nadcházející dárkovou sezonu, tu máme zajímavou novinku. Pořiďte si voucher na některou z našich Outdoor Survival akcí a dostanete s ním i kovovou kartu přežití do přírody Nikdo už vám nikdy neřekne, že si neškrtnete. KE KAŽDÉMU VOUCHERU DOSTANE KAŽDÝ ZÁKAZNÍK KREDITNÍ NŮŽ. Kupte vouchery dva - a získáte KOMPAS A KŘESADLO. Chcete-li vouchery rovnou tři, pak ten čtvrtý vám dáme jako bonus extra - a samozřejmě zdarma. Outdoor Survival - to jsou skvělé zážitky, při kterých získáte mnoho užitečných zkušeností a rad, které vám pomohou zorientovat se v nouzi nebo kritické situaci, třeba během pobytu v divoké přírodě, či při akutním ohrožení života při zranění bez dostupné pomoci. S našimi profesionálními instruktory a s jejich výjimečnou zkušeností věřte, že si užijete akci, odreagování se a pobyt v přírodě jako nikdy. Pro více informací, či rezervaci neváhejte a kontaktujte nás na info@outdoorsurvival.cz!

 

Záchranné sbory - 20 % sleva!

Speciální nabídky.

Outdoor Survival poskytuje plnou slevu 20% záchranným sborům. Hasiči, zdravotníci, policie, vojsko i aktivní zálohy. Pro více informací neváhejte, a kontaktujte info@outdoorsurvival.cz, obratem vám zodpovíme vše co potřebujete vědět !!!

 

PARTNEŘI

Facebook